Zadbaj o Mamę
na Dzień Matki

Pozwól Mamie Odpłynąć
w Krainę Relaksu


Poznaj szczegóły

Rozkosz Dla Ciała
i Ducha

pexels-olia-danilevich-9335962 (1)

Twoja Mama odpłynie w Krainę Relaksu. Masaż całego ciała połączony z odmładzającym masażem twarzy Kobido. Po wszystkim odpoczynek pod osłoną kojącej maseczki z alg i drenażu limfatycznego na nogach.

290


Zarezerwuj prezent

Odrobina Luksusu

pexels-shvetsa-3846049 (1)

Najpierw zaserwujemy Twojej Mamie peeling cukrowy. Następnie będzie ją czekać 90 minut błogiego relaksu – masaż całego ciała i twarzy. Na koniec, aby mogła spokojnie wrócić do rzeczywistości, odpocznie z maseczką algową na twarzy.

275


Kiedy można się umówić

Piękno „od A do Z”

PROS6775 (1) (1)

Twoja Mama zacznie od krioterapii ciała, która pobudzi metabolizm i wymrozi zbędne komórki tłuszczowe. Następnie  zabieg krioterapii estetycznej na twarz, który poprawi elastyczność skóry, rozjaśni cerę i zredukuje zmarszczki. Na końcu rollmasaż, który wzmocni efekty zabiegów i rozluźni całe ciało.

350


Czy można zarezerwować?

Rytuał Odmładzający

pexels-shvetsa-5069459

Rozpoczniemy od delikatnego demakijażu, który przywróci skórze świeżość. Następnie głęboki peeling enzymatyczny usuwający martwe komórki skóry, otwierający drogę do rewitalizacji. Kontynuujemy relaksującym masażem twarzy, który poprawi krążenie krwi i odpręży zmysły. Rytuał zakończy aplikacja maseczki z alg, która nawilży i odżywi Twoją skórę, pozostawiając ją promienną i pełną życia.

190


Czy są jeszcze miejsca?