Site Logotype
Slide

Leave your contacts and we will get back to you asap. We are here to help you.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Krioterapia

Znana również jako terapia zimnem, polega na miejscowym bądź ogólnym wykorzystaniu niskich temperatur na poprawę naszego zdrowia i urody.

Dlaczego inni już się zdecydowali na krioterapię?

Zapalenie stawów

Dzięki krioterapii bóle reumatyczne odejdą w niepamięć

Rekonwalescencja

Skróć czas na powrót do formy po przebytej operacji

Stany zapalne

Pożegnaj stany zapalne i pozbądź się towarzyszącego im bólu

Poprawa samopoczucia

Zastrzyk endorfin i porcja energii dla każdego

Metabolizm

Popraw swój metabolizm i spal dodatkowe kalorie

Regeneracja

Zapewnij swoim mięśniom konkretną regenerację po ćwiczeniach

Stosowali ją już nasi przodkowie

Już w 400 roku p.n.e. do leczenia obrzęków i bólu stawów Hipokrates stosował zimne okłady. W 1050 roku anglosascy mnisi korzystali z zimna w celu miejscowego znieczulenia. Dr James Arnott odkrył w 1845 roku, że krioterapia jest skuteczną metodą leczenia nerwobóli i migreny. Dodatkowo w innych eksperymentach odkrył, że pod wpływem zimna kurczą się guzy, co zostało później potwierdzone przez współczesnych lekarzy.

Krioterapia dziś

Skąd się wzięła nasza obecna kriosauna? Dr Yamaguchi zastosował krioterapię w roku 1978 w Japonii. Leczył nią wszelkiego rodzaju bóle, w tym reumatoidalne zapalenie stawów.
Z czasem odkrył wpływ niskiej temperatury również na uwolnienie endorfin.  Początkowo wymrażano miejscowo skórę pacjentów, aż ostatecznie powstały komory i sauny przeznaczone do krioterapii ogólnoustrojowej.

Slide
Slide
Kładziemy nacisk na jakość
 
Dumnie przedstawiamy posiadaną przez nas Kriosaunę firmy Cryomed. Nasze urządzenie zostało wykonane z największą dokładnością i umożliwi Ci zabieg w temperaturze od -110° do -190°C. Dzięki wmontowanemu systemowi bezpieczeństwa dostarczymy Ci niezagrażającą w żaden sposób zdrowiu (krio)sesję, a budowa kriosauny umożliwy nieprzerwany kontakt z nami w trakcie trwania całego zabiegu.
Najwyższą jakość i skuteczność gwarantują certyfikaty, które w każdej chwili można sprawdzić na stronie producenta.
Zakochaj się w krioterapii tak jak my już dziś!
Wystarczy, że poznasz ją lepiej klikając tutaj.
Kriosauna Cryomed
Absolutny hit w dziedzinie krioterapii estetycznej – Cryo T-Shock firmy Pagani. Jest to przełomowa technologia szoku termicznego, która nie tylko wyszczupli nasze ciało, ale też pomoże pozbyć się cellulitu, poprawi koloryt skóry i zredukuje ilość zmarszczek. Zabiegi wykonywane przy pomocy Cryo T-Shock są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne dla naszego ciała. Jest to certyfikowane urządzenie medyczne.
Cryo T-Shock to naturalna alternatywa dla botoksu i liposukcji, a biorąc pod uwagę kosmiczne kwoty, jakie przyjdzie Ci wydać na te zabiegi, Cryo T-Shock jest numerem jeden w kwestii zarówno zdrowotnej, jak i ekonomicznej.
Dołącz do grona zadowolonych klientów na całym świecie i poznaj wspaniałe korzyści już teraz!
HC Cryo T-Shock od Elettronica Pagani

Co musisz wiedzieć

 

Do głównych korzyści zdrowotnych będących następstwem krioterapii należą:

  • Uśmierzanie bólu i gojenie mięśni
  • Utrata masy ciała
  • Zapobieganie i leczenie stanów zapalnych
  • Zapobieganie demencji
  • Zapobieganie i leczenie niektórych postaci raka
  • Zwalczanie stanów lękowych i depresji
  • Poprawa objawów egzemy
  • Leczenie migrenowych bólów głowy

Krioterapię zaleca się każdemu dbającemu o zdrowie, ale przede wszystkim tym osobom, które borykają się z reumatoidalnym zapaleniem stawów, boleściami układu mięśniowo-szkieletowego, depresją, bólami migrenowymi, ciągłym uczuciem zmęczenia, bezsennością, obniżoną odpornością czy też niedawno odbyły zabieg operacyjny.

Przy zachowaniu odpowiednich norm bezpieczeństwa możemy być całkowicie spokojni o nasze zdrowie. Najważniejszym jest, aby do kriosauny wchodzić będąc całkowicie suchym i nie stosując wcześniej żadnych balsamów na skórę. W przeciwnym wypadku mogłoby dojść do odmrożeń. Personel będzie utrzymywał z Tobą kontakt przez cały czas trwania zabiegu, więc nie ma powodu do obaw. 

Nasza kriosauna wykorzystuje powietrze chłodzone ciekłym azotem, dzięki czemu temperatura osiągana w środku może sięgać od -110° do -190° C.

Nie, pod warunkiem, że nie spędzimy w niej zbyt dużo czasu. Ekspozycja na zimno sprzyja regeneracji, ponieważ niskie temperatury powodują zwężenie (kurczenie się) naczyń włosowatych i naczyń krwionośnych. Ponadto jako mechanizm przetrwania, organizm będzie utrzymywał krew w rdzeniu, aby chronić najważniejsze narządy. Po zakończeniu zabiegu, serce pompuje krew z powrotem do kończyn, co pomaga przywrócić składniki odżywcze i tlen, aby naprawić uszkodzone tkanki