Site Logotype
Slide

Leave your contacts and we will get back to you asap. We are here to help you.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Krioterapia estetyczna

Jedyna słuszna i naturalna metoda dla każdego, kto chce pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej, cellulitu, zmarszczek i obwisłej skóry. Jesteśmy przekonani, że pokochasz efekty, jakie dostarczy Ci nasz Cryo T-Shock! 

Do wesela się wymrozi!

Dlaczego warto zdecydować się na krioterapię estetyczną z wykorzystaniem Cryo T-Shock? Powodów jest wiele.

 • Technologia szoku termicznego umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu i „pomarańczowej skórki” a także znacznie poprawia wygląd rozstępów!
 • Dzięki aktywacji fibroblastów do produkcji kolagenu, skóra stanie się jędrniejsza, gładsza oraz zyska młodzieńczy blask.
 • Zabiegi są całkowicie bezinwazyjne. Już nigdy więcej nawet nie pomyślisz o botoksie czy liposukcji, Twój portfel na pewno też Ci za to podziękuje.
 • Efekty widać już po pierwszym zabiegu! Bez bólu i okresu rekonwalescencji.

Oponka na brzuchu nie ma szans, my wiemy dlaczego

Cryo T-Shock wymraża miejscowo komórki tłuszczowe w naszym organizmie, co prowadzi do apoptozy, czyli kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych. Lipidy z komórek tłuszczowych są powoli uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny w celu przetworzenia i wyeliminowania. Cały proces oczywiście trwa – od paru tygodni do paru miesięcy po zabiegu. Co jednak powinno się dla Ciebie liczyć, to nie czas w jakim wymrożone komórki tłuszczowe opuszczą Twój organizm, a fakt, że przy zachowaniu zdrowych nawyków żywieniowych opuszczą go na zawsze!
Krioterapia estetyczna czy liposukcja? Wybór jest prosty.

Czy Ty też chcesz już zapomnieć o cellulicie?

Krioterapia estetyczna może Ci w tym pomóc! Cryo T-Shock stymuluje skórę i tkankę tłuszczową do ich zmiękczenia i zmniejszenia włóknistości. W tym samym czasie, ta stymulacja pomaga uwolnić tłuszcz i aktywować krążenie krwi i limfy. Natomiast działanie gorąca i zimna „szokuje” komórki, stymulując naturalne uwalnianie tłuszczu i równocześnie ujędrniając skórę, tak aby przywrócić jej odpowiednią tonację i wygląd. Tylko tyle i aż tyle dzieli Cię od zdrowej i pięknej skóry, czekamy na Ciebie!

Jak przywrócić skórze młodzieńczy blask? Mamy na to sposób!

Krioterapia w naturalny sposób poprawia ogólny stan skóry, zwiększając dopływ tlenu i składników odżywczych. Dzięki zabiegowi na twarz, Twoja skóra będzie napięta, wygładzona, odmłodzona i wyraźnie pozbawiona zmarszczek. Zapomnij o botoksie, szkoda zdrowia!
Co więcej, wielokrotne sesje wpłyną korzystnie na produkcję kolagenu i elastyny, czyli Twój naturalny eliksir młodości.Mamy też dobrą wiadomość dla osób mających problemy z rozstępami. Są to zmiany skórne, których nie sposób się całkowicie pozbyć, ale krioterapia sprawi, że nie będą już tak widoczne, co z pewnością wpłynie na Twoją samoocenę.

Najczęściej zadawane pytania

T -Shock oznacza szok termiczny, który jest prostą, całkowicie naturalną, nieinwazyjną koncepcją opartą na wykorzystaniu ciepła i zimna do „zszokowania” komórek. Stosowanie zimnej temperatury na przemian z gorącą daje znacznie lepszy efekt niż stosowanie ich oddzielnie. Oddziaływanie temperatur, zgodnie z precyzyjnymi protokołami terapeutycznymi, wywołuje miejscowy, głęboki efekt szoku termicznego. Czasy, temperatury i sekwencje zmieniają się automatycznie. Osoba wykonująca zabieg wybiera odpowiedni program dostosowany do części ciała, jak również płci pacjenta.

Wszystkie zabiegi z wykorzystaniem CRYO T-SHOCK są bezbolesne. Podczas wymrażania tkanki tłuszczowej i cellulitu nasze ciało naturalnie jest poddane przez dłuższy czas zimnej temperaturze, dlatego może dojść do odrętwienia leczonego obszaru, jednak ustąpi to zaraz po zabiegu. Niektórzy klienci po zabiegu odczuwają „wzdęcia”. Wynika to z tego, że organizm wysyła krew, próbując ogrzać leczony obszar. To również szybko ustąpi.

Podczas zabiegów wykonywanych na twarzy zdarza się, że klienci odczuwają lekki dyskomfort, jednak w większości przypadków nie ma to miejsca.

Zabiegi na twarz - można wykonywać codziennie. Dobrze jest wykonać kilka zabiegów w krótkich odstępach czasowych dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Po serii zabiegów warto raz na kilka miesięcy wykonać zabieg „odświeżający”.

Ujędrnianie - można wykonywać codziennie. Optymalnie 5 zabiegów wykonywanych w okresie 10-15 dni. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów zaleca się „odświeżanie efektu” raz na kilka miesięcy.

Redukcja tłuszczu - może być wykonywana raz na dwa tygodnie. Taka odległość jest wymagana, aby nie przeciążać układu limfatycznego. Zaleca się co najmniej cztery zabiegi.

Cellulit - Zabiegi można wykonywać raz w tygodniu. Ogólnie sugeruje się co najmniej pięć zabiegów, jednak liczba zabiegów będzie się różnić w zależności od ciężkości stanu. Efekty są zazwyczaj widoczne już po pierwszym zabiegu.

Dla uzyskania jak najlepszego efektu po zabiegu wymrażania komórek tłuszczowych i redukcji cellulitu zaleca się klientom ułatwienie drenażu limfatycznego. Jak to zrobić? W przeciągu 4 godzin po zabiegu warto wykonać jedną z poniższych czynności:

 • 30-minutowy trening cardio
 • masaż lub ucisk na leczonym obszarze
 • 20-30 minut w saunie suchej lub terapii światłem czerwonym
 • 10-15 minut na płycie wibracyjnej z ustawieniem drenażu limfatycznego

Jeśli nie uda się tego zrobić, to świat się nie zawali. Najważniejsze natomiast aby pamiętać o piciu minimum 2l wody dziennie przez miesiąc po zabiegu oraz zwracaniu uwagi na ilość i jakość spożywanego jedzenia (pełnowartościowe, nisko przetworzone produkty).

Zabiegi na twarz i ujędrnianie - efekty są natychmiastowe

Tłuszcz i cellulit - pierwsze efekty są zwykle widoczne w ciągu 2-3 tygodni od pierwszej sesji. Dla osób z grubszą tkanką tłuszczową uwidocznienie efektów może zająć więcej czasu.

 • Żadnego botoksu ani wypełniaczy przez cztery tygodnie przed zabiegiem na twarz
 • Każdy, kto jest dializowany, ma chorobę nerek lub ma tylko jedną nerkę, nie powinien poddawać się zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej ani cellulitu
 • Aktywny lub przebyty nowotwór (do 5 lat po wyleczeniu)
 • Ciąża
 • Każdy, kto ma nieleczoną przepuklinę brzuszną, nie powinien poddać się zabiegom redukcji tkanki tłuszczowej w tym obszarze
 • Żylaki
 • Silna cukrzyca - utrata czucia na skórze