Site Logotype
Slide

Leave your contacts and we will get back to you asap. We are here to help you.
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

O nas

Kriomedic – w czym możemy pomóc?

Centrum krioterapii i tlenoterapii Kriomedic w Głuchołazach to miejsce, w którym nie tylko poprawimy Twój stan zdrowia i pozbędziemy się różnorodnych dolegliwości, ale również kompleksowo zadbamy o Twoją urodę.

Czy przez zapalenie bądź bóle stawów nie jesteś w stanie samodzielnie funkcjonować? Czujesz się ciągle zmęczony/a i nie masz nigdy humoru? Sen nie jest ostatnimi czasy Twoim przyjacielem? Dieta, którą stosujesz już od paru miesięcy nie przynosi oczekiwanych efektów i ulubiona sukienka musi jeszcze poczekać w szafie? A może cellulit sprawia, że straciłaś dawną pewność siebie?

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom postanowiliśmy zająć się krioterapią ogólnoustrojową i estetyczną, a także tlenoterapią. Co to dla Ciebie oznacza?  Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to przygotuj się na zmianę! Nasze zabiegi rozwiążą zarówno te, jak i wiele innych problemów, które opisaliśmy na pozostałych stronach.

W naszym centrum krioterapii i tlenoterapii skupiamy się na dostarczeniu usług najwyższej jakości. Nasz wyszkolony i certyfikowany personel zapewni Ci niezapomniane doświadczenia w miłej atmosferze. Wszystkie nasze urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty jakości, spełniają rygorystyczne wymogi, a co dla Ciebie najważniejsze – ich skuteczność potwierdzają badania naukowe, a także tysiące zadowolonych klientów w Polsce i na całym świecie!!! 

Z największą chęcią udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania i sprawimy, że Twoja decyzja o skorzystaniu z naszych zabiegów będzie w pełni świadoma. Inni już odmienili swoje życie, a Ty na co czekasz? Zapraszamy Cię serdecznie do Kriomedic w Głuchołazach!

Nasza misja

Chociaż krioterapia stosowana jest od dziesięcioleci w celu poprawy zdrowia, regeneracji i zabiegów beauty, zdajemy sobie sprawę, że większość naszych gości po raz pierwszy może doświadczyć „spotkania z zimnem” właśnie u nas. Dlatego naszym priorytetem jest edukacja i rozmowa z każdym naszym klientem.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące krioterapii, jak i tlenoterapii. Będziemy Ci towarzyszyć w trakcie każdego zabiegu. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego środowiska, w którym każdy kto nas odwiedzi nie tylko wyjdzie zdrowszy, piękniejszy i całkowicie odprężony, ale również bogatszy o nową wiedzę. Podaruj zdrowie sobie i swoim bliskim!